Březen 2010

Stříhy stříh

23. března 2010 v 21:20 | ichos

Dnes jsem se nechala ostříhat. Přítel mi povídá, že vypadám jako lvíček. Něco na tom bude a může za to způsob, jakým mi holička fouká vlasy. Natočí je na kulatý hřeben a jede:) Jsem pak celá načechraná a nejradši bych začala válet sudy nebo dělat kotouly, abych tu hřívu trochu vrátila do normálu. Nejraději mám, když mně naše kadeřnice myje hlavu a masíruje ji, to přivírám oči jak nějaké kotě v botě. Fascinuje mě, kolik toho o mně ví. Chodí k ní taky máma, takže paní má celkem přehled. Naštěstí toho ví více o mamce, a tak probíráme hezkou chvíli mamku. "Tak co, kdy jede máma do té Ameriky?" atd. Přitom prostříhává, češe, upravuje vlasy. "Na konci dubna." "A co brácha, s kým chodí?" No síla, povím vám. A pak se slyším, jak jí vykládám o plynovém kotli mého táty a o tom, kdy jedu do Itálie. Prostě jsem jako máma :D Nakonec...je lepší konverzovat, když sedíte na tom křesle a někdo vás "kadeřatí". Kadeřnice má být v dobrý náladě, ještě by mě mohla omylem šmiknout do ucha, no ne? Usmívá se, pak se zeptá, na kterou stranu mám pěšinku a je po všem. Já jí dám dýžko a peláším domů.
Pak si říkám: kolik toho asi ta ženská za den vyslechne? Samé: áá, už jsem k vám potřebovala, mám to přerostlý. Případně: já to nechám na vás, hlavně aby mi to slušelo. Pak všechny možné stížnosti - na manžely, děti, na šéfy, na práci, na počasí. Občas nějaká ta radost. Úspěch. Stejně mi přijde, že si lidi spíše stěžujou. Jak se máte? No mohlo by to být lepší... Jde to, ale dře to. Haha. Když lidi zjistí, že jsou na tom vážně zle, nechápou, jak mohli být nespokojení tenkrát, když to vlastně všechno docela klapalo. Jsem stejná a někdy si věcí nevážím. Ale dneska jsem byla v lese, kolem mě hotové léto a říkám si: není to tu špatný. No ne?

Dnes v rychlosti

18. března 2010 v 20:27
Zdravím všechny čtenáře :-)
Březen byl zatím poněkud hektický, před týdnem touto dobou jsem byla pěkně na nervy, klepala se a nemohla se ani hnout kvůli zkoušce. Ale profesoři na mě byli hodní, takže kudy budu chodit, tudy budu chválit společenské vědy a jejich profesory. Vážně.
Venku máme krásně teplo, tak ať to vydrží! Není nad to sednout si lese na lavičku, nebo si dát pivo na zahrádce. Prostě pro mě začíná ta lepší půlka roku. Taky mám už po odpolední "směně", takže se zkrátka nemůžu ubránit přemíře optimismu, za což se všem bručounům omlouvám;). No a dneska v lese kukala kukačka:D Zkrátka a dobře, mějte se fajn a i když teď třeba nemáte dobré období, chce to najít si něco hezkého a pracovat na tom. Já mám psíka a hudbu a přírodu a rádio a tak dále to mi všechno dohromady hodně pomáhá.
Zdravím!
rosa

řetězák

7. března 2010 v 11:10
1. V kolik jsi dnes vstával(a)?
8:30
2. Diamanty nebo perly?
Obojí je krásné, ale bez obojího se obejdu
3. Na jakém filmu jsi byl(a) naposledy v kině
Bílá stuha
4. Jaký je tvuj oblíbený televizní seriál?
Simpsonovi, Život na zámku:)
5. Co obyčejně snídáš?
listová kapsa s jablky
6. Más druhé (křestní) jméno? Jaké?
Hana
7. Které jídlo nesníš ani náhodou?
kachní žaludky:P
8. Jaké máš nyní nejoblíbenější CD?
Mňága a žďorp - Takže dobrý
9. Jezdíš autem?
Ne, já jsem fanda MHD
10. Oblíbený sandvič?
jakýkoliv bez dresingu
11. Který povahový rys zavrhuješ?
sobectví
12. Oblíbený oděv?
kraťasy a tričko
13.Kdybys měl(a) teď odletět kamkoli na světě, na kterém místě bys chtěl(a) trávit dovolenou?
Austrálie - Sydney
14. Oblíbená oděvní značka?
Esprit
15. Na jakém míste si nejlépe odpocines?
v létě v rybníku/moře
16. Na jaké narozeniny si vzpomenes?
na svoje loňské
17. Který druh sportu nejraději v televizi sleduješ?
maratón, krasobruslení, běh na lyžích
18. Kdy máš narozeniny?
září
19. Seš ranní ptáče nebo noční sova?
ani jedno, pořád se mi chce spát
20. Velikost bot?
38