Koncent + výstava = my pleasure

16. května 2010 v 0:20 | ichos
Dobrý večer!
Dnes sem umístím pár fotek z koncertu nejlepší kapely na světě / v ČR / na Moravě/  ve Valašském Mezříčí (dle libosti vyberte:), KTERÁ SA VOLÁ MŇÁGA A ŽĎORP. Konal se 12. května v Paláci Akropolis a byla jsem na něm sama, protože kamarádi totálně selhali a já to chtěla vidět. Nakonec to bylo perfecto, hráli z nové desky jménem Takže dobrý, dále taky starší kusy + povinné kusy (jako Hodinový hotel, který znají i naprostí Mňágo-ignoranti). Já jsem naopak velký fanda a pokud to jde, nenechám si Mňágu ujít (říkala jsem si, že už jsem na Mňáze mohla být tak 30 x a stále žádná nuda či ohranost).
Nejvíc se mi na nich líbí, že působí přirozeně, mají hodně trefné texty o životě a kolikrát si na některé z nich vzpomenu. Například:
- kašlu na lidi, co si myslí, že mi budou přidělovat kyslík
- nic není co by stálo aspoň za něco a něco nestojí ani za to:)
- a topoly se ve větru vesele kývaly a cesty přes kopce na nás čekaly
 atakdál. Říká se o nich, že to jsou veselí pesimisté. Jako já :D
Tož tu je máte:
Tohle je můj oblíbenec, basák Petr Nekuža z Rožnova pod Radhoštěm :) Asi si zpívá nebo zívá...


Tady už je kapela ve varuMoc se mi líbí, jak jsou hoši stále v pohybu a můj mobilní foťák z toho udělal abstraktní šmouhy
Mňága a Žďorp aneb nechám si projít hlavou, kam všechny věci plavouTady se mi líbily rozmazaný světla (jinak není nic vidět, pardon:)"Výhledově budeme všichni šťastni"


Nálada byla i přes místy smutné texty perfektní, publikum se bavilo a dožadovalo těch svých zamilovaných kousků. Jeden kluk v námořnickém tričku stále chtěl píseň Je to nemožné. Frontmen Petr Fiala (Fili) si toho všiml a s úsměvem klukovi opáčil, že na příštím koncertě ji zahrají. Teď to asi bylo nemožné....Holt jsme tam všici byli podobně naladění a bylo nám dóóóbře.

Nakonec přikládám foto z výstavy J. Dokoupila (v Jízdárně Pražského hradu). Kdo tam nebyl, ať tam běží, protože tolik invence se hned tak nevidí (já ji zhlédla dnes). Na fotce jsou mýdlové bubliny s akrylem na plátně. Tak ahoj!

ichos
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 17. května 2010 v 14:15 | Reagovat

Tak tyhle mobiloffky mají náboj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama