Vítajte, ogaři a dcerky

31. srpna 2010 v 14:56 | ichos
Znáte to, že vás někdy na ulici dojme nějaký "výjev"?
Tak mě dnes dostal jakýsi bezdomovec,který na Florenci prodával kukuřici z nákupního vozíku. Bylo vidět, že ji narval někde na poli, vedle kukuřice se skvěla nějaká dortová forma (tak to vážně vypadalo:), kterou za stovku nabízel. Pod vozíkem měl flašku červeného. Měla jsem pokoutnou chuť si tu kukuřici koupit, asi abych mu udělala radost, protože se hezky usmíval(: -víno dělá divy. Nakonec mi přijel bus a taky bych si asi připadala divně, kdybych si kupovala něco, co ANI TROCHU nechci. Nový prostor si občas koupím, ale to je něco jiného, tam si člověk aspoň trošku počte a líbí se mi ten projekt.
Ale "projekt kukuřice" taky nebyl špatný a hlavně úsměvů není nikdy dost. Připomínal mi  americké bezdomovce, co někde v New York City prodávají kaštany ve vozíkách a mají tam  ohýnek a tak.

Ve čtvrtek mě čeká rozlučka se svobodou, ale ne moje, nýbrž kamarádky:p. Pak za týden mají obřad. Chystají se přijet limuzínou, B.bude házet kytku, pak hostina, prostě svatba se vším všudy. To já bych chtěla mít svatbu jen malinkou, neokázalou a pak to třeba zapít v hospodě s kamarády. Kdysi jsem si říkala, že se vdávat nebudu, rozvody přece nejsou nic příjemnýho a svatby podle mě ostatně taky ne. Lidi se buď mají rádi nebo ne, na tom svatba nic nezmění. Ale poslední dobou mi připadá, že svatba je taky něco jako symbol, který začínám pokládat za důležitý. A ve neposlední řadě je to hezký, být něčí ženou...:)

Venku je hrozná zima a prší. Docela bych vrátila to tropické počasí ze začátku prázdnin. V srpnu chodit do práce v bundě je za trest. Dneska přišla v práci k nám do kanclu jedna holčina, kterou moc neznám a zeptala se, jestli se nechceme nechat vystřelit katapultem? :D:D Prý hledá několik lidí, že to chce zkusit (asi na nějaké pouti či co). Docela jsme se tomu s A. smáli. Někkdy by nebylo špatný nechat se vystřelit. Třeba na Jamajku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 31. srpna 2010 v 17:07 | Reagovat

S tou kukuřicí bych byla na rozpacích. Usměvavému bezdomovci bych ráda přilepšila, ale když ji měl očividně sklizenou z pole, nevěděla bych jak se zachovat. Jedoucí autobus by mi přišel určitě vhod. :-))
Máš pravdu, že je venku hrozná zima. Máme na teploměru 12,6°C a skoro celý den prší. Brrrr.

2 Bezejmenná* Bezejmenná* | Web | 1. září 2010 v 14:00 | Reagovat

Jé, na Jamajku, tam bych se taky klidně nechala vystřelit. Jinak, tady je taky odporně, kosa a prší.

3 pavel pavel | Web | 2. září 2010 v 8:39 | Reagovat

je aspoň podnikavej...
taky jsme jednou kradli na poli kukuřici... pro vlastní potřebu, byla ze státního...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama