Prosincově

2. prosince 2010 v 18:33 | ichos
Připadá mi hrozně zvlášní, jak se někdy může rychle změnit lidská nálada. Jednou je člověk dole, pak zase nahoře. Jednou situaci ustojí, podruhé škobrtne.
Včera jsem byla řekněme trochu mimo z událostí v práci. Jeden kolega mění pozici a chtějí mi předat jeho práci, která je dost monotónní, takže se do toho zrovna nehrnu. Dneska jsem byla za nadřízeným a řekla mu to. Jsem ráda - líná huba = holé nešťestí, tak snad to dobře dopadne. Určitě. Optimismus nade vše:-)
Nemám moc ráda zimu, ale co se dá dělat, že. Venku je právě teď -7,5 stupně. Když jsem odpoledne venčila , nějaká paná sebou řízla na přechodu, naštěstí se jí nic nestalo a kdosi jí ochotně pomohl vstát. A pak že jsou lidi úplně lhostejní... Já jsem zatím letos "hodila záda" jen jednou, pročež si myslím, že jsem šikovná :) Už jsem se blížila k domovu a najednou řach a slyším sousedku : "jste celá?". Pak se mi nějaký škodolibec (či škodolibka)  smál z balkonu, což mi přišlo obzvlášť komické.
Vůbec se teď snažím omezit pohyb venku na minimum. Fascinuje mě, jak mě pak po příchodu domů pálí uši a to nosím kapucu! Bydlím v malém bytě, takže stále netřeba topit - ohřejou nás sousedi z okolních bytů:) Dneska jsem si nasměrovala křeslo tak, abych si nohy položila na stoupačky a usnula. Bájo a paneláková idyla;)! Horkou vanu si dopřávám častěji než obvykle a pak taky pálím čajové svíčky, což taky navozuje pocit tepla.
Jinak jsem vyrazila "na dárky" do obchodního centra Arkády a nekoupila zhola nic. Většina věcí mi přišla nekvalitní nebo přeplácaná. I ta výzdoba mě zklamala - rodina sněhuláků, růžové a stříbrné koule na umělých "košťatových stromcích", copak by to nešlo udělat trochu lépe? Brzo si zajdu do lesa pro větvičku a dřevěné ozdůbky to jistí :)
Milí, přeju klidný celý prosinec, nenechte se znechutit kýčem, který teď útočí odevšad a najděte třeba čas na porcházku do přírody, ta nikdy nezklame;-)

ichos

.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 2. prosince 2010 v 19:15 | Reagovat

Ichos, to je u vás pořádný mráz, my teď máme na teploměru -7°C. Myslela jsem, že je v Praze tepleji. Zatím jsem sebou nešvihla, ale synátor prý hned, jak vyšel před barák. :-)) S dárky to mám letos taky ještě nedochytaný, musím si napřed trochu potrápit hlavu a pak vyrazit na nákupy. Hezký, mrazivý večer! :-D

2 TlusŤjoch TlusŤjoch | E-mail | Web | 2. prosince 2010 v 19:18 | Reagovat

Ta fotka je výtečná.
Taky rád temperu v horké vaně. Beru si k tomu noviny a dopouštím si teplou vodu.

3 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 2. prosince 2010 v 20:25 | Reagovat

Taková procházka prosincová je nádherná věc, obzvláště na Alfě Centauri! Krásná fotografie, má zimní mrazivé kouzlo.
Výjev smíška na balkoně; to by stálo za to i zfilmovat. Ale musím se přiznat že já se taky většinou hihňám až také samo sletím :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama