Dva a tisíc prcků na Smíchově

28. září 2011 v 12:32 | ichos
V Praze se pořád něco děje a je toho tolik, že se to nedá stíhat, takže člověk nakonec vynechá i fajn akce prostě proto, že je přesycen. Ale něco přece navštíví a já byla na koncertě kapely Dva v zahradě Kinských. Vstup byl volný a Dva zahráli na dětském odpoledni, které pořádali loutkoví divadelníci Buchty a loutky. Věkový průměr 5 let byl docela příjemnou změnou, protože všude slyšíme, jak populace stárne a s námi to není lepší.
Byla tam s námi jedna malá holčička, dcerka kamarádky, která slavila 4. narozeniny. Seděli jsme na dece, pili pivo, které se jemně třískalo s máslovým dortem a debatovali o životě. Občas si každý odskočil na divadlo, já viděla představení o bramborách, které se bojí, že nebudou využity a zůstanou na poli :D. Aktuální téma, sklizeň, vzbudilo u dětí úspěch. Stejně tak roury z Ikea, ve kterých se prckové koulely ze svahu zahrady dolů na Smíchov.
I hudba byla příjemná, najděte si Dva na youtube. Jsou to pokud vím manželé a hudebně jim to dost klape. Podívejte na fotky.

Líbí se mi, že jsem zachytila honičku dvou hošíků, akční foto.
Jak vidíte, Dva měli pozorné, soustředěné publikum. My jsme následně skončili u kamarádky, kde pokračovala oslava malé. Ta ale usnula a my jsme tudíž mohly trochu více zlobit, například já jsem skončila s ustřiženou ofinou a kocovinou.

Arrivederci!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 28. září 2011 v 13:31 | Reagovat

Teda ustřižená ofina, by mě dost rozhodila. Tu svou si nechávám zlehka pod obočí, jakékoliv nepřiměřené zkrácení, mě vytáčí. :-)) Muselo to být moc hezké odpoledne a neméně hezký večer, horší asi bylo ráno. ;-)))

2 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 28. září 2011 v 16:55 | Reagovat

Chtělo bych také svou rouru z Ikey...
Myslím, že každý by jí chtěl. Taková bezstarostná roura z Ikey je někdy lepší, než oškrábané brambory. Ale brambory se sami neoškrábou, stejně tak se sama roura nezrourovatí a máslový dort neuleží na sluníčku...
Příjemné asociování přeji! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama